Kašmírská tantrická masáž profesionální trénink v
České republice

21. až 27. října 2024

Play Video

Podívejte se na videopozvánku na událost od Swami Anahata

 

Nový tantrický retreat se Swami Anahatou pro jednotlivce a páry, kteří touží po hlubším propojení

Kašmírská tantrická masáž je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie – tradice kašmírského šivaismu. Propojuje mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás (vaši zbožnost). Přijímající se dostává do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Rituál probíhá bezpečným a uzemněným způsobem. Jakékoliv léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího jakkoli uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření se na nějakou specifickou část těla..

Jak kašmírská tantrická masáž změní váš život

1

Dotek uzdravuje a harmonizuje tělo a mysl, srdce i duši

Prospěšnost jemného a laskavého doteku je vědecky dokázaná. Jsme evolučně nastavení na to, abychom doteky často přijímali i dávali. Ale často máme velmi málo času i energie na to, abychom tuto naši hlubokou potřebu naplňovali.

Zvýšení schopnosti potěšení

Tato meditační praxe vám pomůže zvýšit schopnost dávat a přijímat potěšení. Naučíte se, jak komunikovat své potřeby a hranice, osvobodit proudění jemné energie v těle a probudit své smysly.

2

3

Doplnění energie

Představte si, že v sobě máte pohár, který potřebujete mít naplněný výživným dotekem. Pokud je prázdný, začnete se brzy cítit emočně nespokojení. Po několika týdnech se může dostavit odmítání, smutek, dokonce i deprese.

Hluboké a milující spojení s vaší sexualitou

Tento kurz vám pomůže říct hluboké „ano” svému vlastnímu tělu a instinktivní sexuální přirozenosti, která je syrová a čistá. Během kurzu se naučíte, jak si s tímto ohněm hrát.

4

5

Objevení smyslnosti

Naučíte se hrát si se svou smyslností ve své mužské i ženské části, ve vnitřním dítěti a ve vědomí.

Řekněte ano vědomému doteku a přidejte se k nám na 7denní výcvik:
21. až 27. října 2024

€690

Balíček pro jednotlivce

7denní výcvik

Zaplaťte €250 a zarezervujte si své místo nyní

€1,300

Balíček pro páry

7denní výcvik

Zaplaťte €500 a zarezervujte si své místo nyní

Strava a ubytování se platí zvlášť v hotovosti v Kč na místě. Přesná částka vám bude sdělena po vyplnění přihlášky.

Testimonials

7denní výcvik: Centrum Skalka 22 se nachází kousek od Máchova jezera, chráněný prostor s jabloňovým sadem a velkou loukou a výhledem na okolní kopce - Bezděz, Šedinu a Bernštejn.

Co se společně naučíme

 • Novou tantrickou masáž (dávat i přijímat) každý den kurzu.

 • Nástroje pro nastavení jasných a hravých hranic při dávání a přijímání doteku.

 • Tantrickou meditaci pro otevření vaší kundaliní a čakrového systému.

 • Cviky, které přináší flexibilitu, takže jste schopní dávat tantrickou masáž i v sedě na zemi.

 • Probuzení vašich smyslů skrze tantrické meditace.

 • Proudění energie celým tělem díky uvolnění emocí a práci s dechem

 • Uvolnění napětí a tlaku ve vašich rukách, aby se vaše ruce staly čistým světlem.

 • Meditaci Latihan, abyste se naučili odevzdat toku energie.

 • Tandavské masážní techniky pro navození proudění energie v celém těle při masáži.

 • Rituál tělesné blaženosti k uctění a milování svého vlastního těla.

 • Přepínat svou energii mezi mužskou a ženskou.

 • Zvýšení vaší schopnosti přijímat a dávat potěšení.

 

Kašmírská tantrická masáž je jemný, smyslný masážní rituál ze severní Indie – tradice kašmírského šivaismu. Propojuje mužskou a ženskou polaritu, vnitřní dítě a Buddhu uvnitř vás (vaši zbožnost). Přijímající se dostává do hlubokého kontaktu s těmito čtyřmi energiemi. Rituál probíhá bezpečným a uzemněným způsobem. Jakékoliv léčení, ke kterému přitom může dojít, se děje bez záměru dávajícího jakkoli uzdravovat. Celé tělo je smyslně hýčkáno, bez zaměření se na nějakou specifickou část těla.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA!

– Při kašmírské masáži je přijímající nahý, ale dávající má spodní prádlo. Nedochází ke kontaktu genitálií.
– Masáž probíhá na matraci na zemi.
– Není nutné být zkušený tantrik, ale je potřeba abyste měli předchozí zkušenosti s nějakým tantrickým workshopem nebo sebe-rozvojovým kurzem.
– Seminář je jak pro jednotlivce, tak pro páry. Respektujeme intimní prostor v páru a nikoho nebudeme nutit účastnit se meditace s někým jiným než se svým partnerem. Vše se bude dít se souhlasem obou v páru.
– Pouze vy sami si určujete hranice intimity, kterou budete s ostatními sdílet.

Stále ještě váháte?
Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky

Tantra je stará duchovní tradice známá pro svou transformativní sílu na všech úrovních. Tantra zahrnuje veškeré aspekty lidské existence od smrti, emocí, jemné energie atd. Pomáhá nám zahrnout do života sexuální energii a stát se v ní moudrým. Proto je tantra jednou z nejrychlejších cest osobního a duchovního růstu. V našem semináři kašmírské tantrické masáže pracujeme se sexuální energií, ale nepovedeme vás do sexuálního kontaktu, ani k dotýkání se vnitřního prostoru genitálií. Vytvoříme pro vás vždy jen bezpečný prostor.

 

Budou příležitosti, kdy je vhodnější být nahý/á, například při masáži nebo v posvátném rituálním prostoru. Nikdo ale nebude nucený být nahý. Vždy se budete moci rozhodnout zůstat oblečený/á nebo ve spodním prádle tak, abyste se cítili komfortně.

Pozvěte partnera, aby na seminář přišel a vzal to jako vlití nové energie do vašeho vztahu. Tento seminář dokáže mezi vámi dvěma znovu vznítit oheň lásky.

Pokud se váš partner z jakýchkoliv praktických důvodů semináře zúčastnit nemůže (nebo nechce), pak vaši touhu zúčastnit se semináře vědomě komunikujte. Taková otevřená komunikace s vaším partnerem dokáže přinést nádhernou atmosféru intimity, ať už nakonec na seminář pojedete, nebo ne.

Poskytujeme posvátný a bezpečný prostor, kde si každý může určit, jak moc chce být v intimním kontaktu s druhými. Pohlavní styk není v žádném případě součástí semináře.

Ať už jste ve vztahu nebo ne, tento seminář vám rozhodně pomůže.

Je to příležitost vyživit vztah sám/sama se sebou a dosáhnout hlubšího porozumění sebe sama.

Budete mít možnost prozkoumat a zažít sami sebe v hravé a meditativní interakci s ostatními. Během semináře budete mít vždy k dispozici podporu.

Ještě váháte, jestli je tento kurz pro vás?

Seminář kašmírské tantrické masáže je pro každou lidskou bytost, která ráda přijímá a dává báječný, vědomý a láskyplný dotek – ať už single nebo ve vztahu… muž nebo žena… nováček v tantře nebo zkušený… všichni z tohoto semináře budou mít prospěch.
Tento kurz je pro VÁS, pokud jste připraveni otevřít svou mysl a srdce skutečnému učení Šivy a Šakti.
Tento kurz je pro vás, pokud cítíte volání začít svou tantrickou cestu učením se z autentického zdroje.
Tento kurz je určitě pro vás, pokud hledáte autentický zdroj a učitele tantrických masáží a nemůžete jej najít.

Pokud si stále nejste jisti, zda je tento kurz pro vás, máte nějaké dotazy, nebo chcete projednat platbu, klikněte prosím na tlačítko níže: